Vallalisteõhtu koos abielunaisele hädavajalike teadmiste kiirkursusega

Harmoonikumi vallalisteõhtu on ühtviisi huvitav ja hariv nii tulevasele pruudile kui ka tema sõbrannadele. Vallalisteõhtu algab väikese õpitoaga, mille teema saate ise valida.kosmeetika tegemine

Suurem enamus Harmoonikumi õpitubadest pakub teadmisi, mis abielunaisele hädavajalikud.  Vallalisteõhtuks soovitame valida teile enim huvipakkuva järgmiste teemade hulgast:

Kui grupi suurus on rohkem kui 10, pakume soodustust 10%.

Üritusele võiks planeerida 1,5…2 tundi.  Ürituse hind kujuneb vastavalt valitud õpitoa hinnale. Soovi korral võime lisaks katta ka maitsva ja romantilise suupistelaua, mille hind sõltub valitud menüüst.

Peale selle võib pruudile üllatuseks tellida mõne meelepärase iluprotseduuri - näiteks näohoolitsuse “Veetluse värskendus” või “Okasroosike”. Kuniks pruut mõnuleb, saavad sõbrannad Teetoas suupistelaua taga meeldivalt lobiseda.

Meie teetuba mahutab kuni 30 inimest. Tavaliselt on sellised üritused küll toimunud väiksematele gruppidele  -  6…15-le tütarlapsele.

Tellimiseks palume helistada Harmoonikumi infotelefonil 6011717, 53081188 või saata e-mail aadressil info@harmoonikum.ee.