Smuutide valmistamise õpituba

Smuuti ei ole lihtsalt jook. Smuuti on tervislik toit, mis sobib igaks elujuhtumiks. Seda võib pakkuda energiat andvaks hommikueineks või virgutavaks vahepalaks. Smuutist oskavad lugu pidada nii taimetoitlased kui kaalulangetajad, lapsed ja sportlased, rasedad ja eakad. See võib olla jõujook või paastutoit, tervislik supp või hõrgutav dessert. Kõik sõltub eesmärgist, kasutatavatest komponentidest ja valmistusviisist.

Õpitoas tõestame, et smuuti valmistamine ei ole keeruline ega võta palju aega. Küll on aga siingi omad nipid, mida on hea teada, et  tulemus oleks eesmärgipärane, maitsev ja tervislik.

Me ei vaja seejuures tingimata kallist ja keerulist tehnikat, piisab korralikust blenderist aga ka saumikseriga saab hakkama.  Me ei kasuta tingimata eksootilisi puuvilju,  küll aga hulgaliselt kodumaiseid aed- ja juurvilju, ürte ja marju ning teisi tervislikke komponente.

Õpitoas anname põhjaliku ülevaate smuuti valmistamiseks sobivateks komponentidest ja nende tervistavatest omadustest. Räägime smuutist ka toitumisnõustaja vaatevinklist, komponentide koosmõjudest  ning soovitavatest lisanditest.

Muidugi kuulub asja juurde ka õpitoas valmistatud smuutide degustatsioon. Iga osaleja saab koju kaasa retseptikogumiku  ning paraja portsu inspiratsiooni.

Õpitoa hind: 30.- €

Noortele, alla 18-a smuutimeistritele hinnasoodustus!

Õpitoa kestvus:
 orienteeruvalt 1 tund
Õpituba juhendavad: tervisenõustaja Ene Lill või Harmoonikumi kokk
Registreerimine
Saada e-post aadressil info@harmoonikum.ee