Tervislikud küpsised

Vahel on isu midagi näksida. Kui siis komm põske pista, on veresuhkur hetkega kosmoses ja ega me peale tühjade kalorite suurt midagi polegi kehale saanud.  Kui sööme ära tüki šokolaadi, on olukord keha jaoks soodsam. Šokolaadist imendub suhkur aeglasemalt, lisaks saame mikroelemente ja õnnetunnet. Aga mitte kauaks.

Kõige tervisesõbralikum ja efektiivsem on isude rahuldamiseks küpsis. Selline päris küpsis, nagu ta ideaalis peaks olema,  mida aga poest naljalt osta pole võimalik – valmistatud võist, munadest, täisterahelvestest või -jahust, mõni mõnus lisand sees. Sellisest küpsisest saab keha rõõmu pikaks ajaks:  teraviljaline osa seedub kaua, vähene suhkur ja või kasutatakse selle protsessi juures kenasti energiaks ära. Ja põhiline, kõik on kasulik, sest me ei kasuta üldse vanu vaenlasi valget jahu ja hüdrogeenitud taimerasva. Nii saavad emad lapsele rahuliku südamega maiustamist lubada – ei ühtegi kahjulikku ainet, ainult kasulikud, nagu täisväärtuslikus toidus ikka. Kusjuures – lastele maitseb!

Õpitoas teeme lemmikkkupsist ( kama-, energia- või muud ). Räägime, millist toorainet ja milliseid lisandeid kasutada, kuidas neid kaunistada, kuidas küpsetada ja säilitada.

Kursus kestab: 1-1,5 tundi v
Osalustasu: 25.- €

Millal järgmine õpituba toimub, näed koolituskalendrist


Registreerimine
Palume oma osalussoovist teatada telefonil 6011 717  või 53081188, e-postiga aadressil info@harmoonikum.ee.