Tee tervema ja rõõmsama eluni

Pikem eluiga ei varusta meid parema tervisega. Et tervena elatud aastaid oleks rohkem, peab viima läbi aeg-ajalt terviseauditi. Kui vanaviisi tegutsemine viib tulemusteni, mil meile ei meeldi (kõrgenenud kehakaal ja stress, kroonilised haigused), siis on viimane aeg muuta elustiili.

Muutusi saab ja peab viima sisse meeldival moel – see on võimalik

Toitumisnõustamisel:

Anname Sulle personaalsed toitmissoovitused, arvestades Sinu isiklikke toitumisharjumisi, maitseid, elustiili ja tervislikku seisundit. Pakutavad toitumisalased soovitused põhinevad teaduslikel allikatel, eelkõige lähtume Eesti riiklikest toitumis – ja liikumis soovitustest ja MIND toitumise põhimõtetest.

MIND toitumise järgmisel on Sul võimalik ennetada paljusid haigusi ja tunda end hästi igas vanuses. MIND toitumine on välja töötatud teadlaste poolt dementsuse ennetamiseks.

MIND toitumine kindlustab ka eluks vajalike toitainete kättesaadavuse. Lisaks paneme kokku ka meeldiva ja tervistava liikumiskava.

Stress ja kõrge kortisoolitase organismis on üks peamine ülekaalu põhjustajatest, see omakorda on paljude haiguste (metaboolne sündroom, diabeet, südame ja veresoonkonna haigused) põhjuseks. Kui hoolimata trennist ja õigest toitumisest vöö ümbermüüt kasvab, siis vajad lisaks ka stressijuhtimisteraapiat.

Esmane nõustamine (kehakoostise mõõtmisega, eesmärkide seadmise ja esmaste
toitumisalaste soovitustega):  50.-. Iga järgmise nõustamise hind 35.-

VIP-aastakaardi omanikele kehakoostise mõõtmine ja esmane tervisenõustamine koos teenuse võtmisega tasuta. Vajalik eelnev broneerimine.

Tervise- ja toitumisnõustaja  konsultatsioonideks broneeri aeg: info@harmoonikum.ee
Nõustajateks on Tallinna Ülikoolis tervisejuhi eriala omandanud nõustajad:

Ene Lill

Ene FB

 

 

 

 

Kädi-Liis Sepp

Kädi-Liis-w1000-h500

Konsultatsioonil:

määrame kehakoostise, arvutame KMI, mõõdame vererõhu ja auditeerime teised tervisenäitajad. Paneme koos paika saavutatavad eesmärgid.

Tervise- ja toitumisnõustaja  konsultatsioonideks broneeri aeg: info@harmoonikum.ee

IMG_4372