Harmoonikum on tervisekohvik.

Harmoonikum teeb toitu toiduainetest. Igasugsed sünteetilised kemikaalid ei ole meie kööki lubatud. Nimekiri, mille alusel tervisliku valiku teeme, on lisatud E-ainete loeteluna.

Hea toit on see, mis on valmistatud puhtast ja värskest toorainest. Poolfabrikaadid ja konservid on hädaabinõu. Ideaalne on tarvitada toiduks värsket, samal päeval keedetud-küpsetatud sööki.

Meie kokk teeb süüa värskeltjahvatatud talujahudest, mahedatest köögiviljadest ja mahedatest piimatoodetest. Kasutame ka mittemahedaid toiduaineid (liha, või jne), kuid igal juhul on need priid ohtlikest toidulisanditest. Nii valmivad päevasupid, päevapraed, päevakoogid. Kui on isu eheda toidu järele, tasub meile maiustama tulla. Seda võimalust kasutavad paljud emad lastega, kuid ka firmad saavad meil lisaks koosolekupidamisele kõhu head tervislikku kraami täis. Iga päev alates kella 17-st algab ”happy  hour” – päevamenüü saate kaasa osta perele õhtusöögiks 25% soodsamalt. Eriti keskkonnateadlikke kundesid ootame toidu järele oma taaraga, et vähem saastuks meie ühine  Maakerake.

Igaks juhuks tasub ette helistada 53081188 ja uurida, mis kraami on ja ega me reserveeritud pole.

Päevamenüüd näete ka siit

Sööme terviseks!