Hoiame tervist ja loodust!

Tervisekeskus Harmoonikum on kodu ja välismaal  tunnustatud kaubamärk. Tervisekeskus, kus õpetatakse ja innustatakse inimesi elama harmoonias üksteise ja loodusega, säilitama oma tervist ja elukeskkonda. Harmoonikum on edumeelne ja innovatiivne asutus, siin seotakse esivanemate pärimustarkus kaasaegse  teadusega. Harmoonikumi ärimudel on eeskujuks: ei orienteeruta vaid kasumine, vaid jälgitakse,  et inimesed oleks hoitud ja loodus säästetud.

Harmoonikum edendab tervislikku toitumist, liikumist, kehahooldust ja mõtlemist. Seisame keskkonna- ja kehaohtutu kosmeetika tootmise eest – meil toodetu ei sisalda ohtlikke kemikaale (petrolaadid, parabeenid, silioonid jmt). Meie tooted on usaldusväärsed, kvaliteetsed ja värsked.

Harmoonikum on kahekosmeetikute teabekeskus – siin õpetatakse välja ökokosmeetikuid ja ka teisi huvilisi.

Harmoonikumi teenused innovaatilised, heaoluteenuseid ja tervisenõustamist kasutavad nii eesti- kui välismaalased. Meie pärimusmeditsiinikeskus on tuntud ja hinnatud, trennid personaalsed, arvestades ea, terviseseisundi ja vormiga.

Harmoonikumi  kohvik pakub tervislikku täistoitu, eelistatult kasutatakse Eestimaist toorainet, ka Harmoonikumi enda põldudel kasvavatud mahetoodangut.