kamin ja laudPeolauad, sünnipäevad ja firmapeod

Harmoonikumi peolaud on ehe Eesti elamus – meie retseptid on pärit  nii kaugemast kui lähiajaloost. Saab tellida peenemaid mõisaprouade pidusööke, nostalglise süldilaua või jõuka talupoja söömaaja. Valmistatud sooja südame ja osavate kätega kõige tervislikumal moel  – täisteraviljast, ökopiimatoodetest, võimalikult klodumaisest toorainest.

Sinu külalised saavad nautida head toitu meie juures mõnusas hubases keskkonnas, kuid peolauakraami saab tellida ka enda pidupaika.

Lisaks peolauale saate meil tellida toidu kõrvale ka vaimutoitu – muuta koosviibimise eriliseks ühise meeleoluka seminari või õpitoaga Harmoonikumi koolituste valikust.

Kuni kella 21-ni on saali kasutamine peolaua hinna sees. Kell 21.00-24.00 on rent 20.-/tund, 00.00-02.00 – 50.-/tund.

Sakstekambri pidulaud

Siin saab toite valida peenemast klikiaegsest menüüst.19075225593_a95306e8e4_z
Terviseks!

Ugri-mugri pidusöök
Valikust leiate traditsioonilisi eesti toite, kuid ka ununema hakkavaid esivanemate puhta rõiva püha piduroogasid.
Juhhei!

Süldilaud ENSV
Siit leiate nostalgilise valiku märgilistest roogadest, mis olid eelmise sajandi teisel poolel alati laual, kui ühissöömingule koguneti – oli siis põhjus mis iganes.
Elagu! Hurraa!

Tervislik pH-söömaaeg
Menüü on koostatud peamiselt kohalikest jumala andidest, mis eestlase läbi ajaloo tervena ja rõõmsana hoidnud. Kui purjetamisilma pikemalt, saab toiduvalikusse lisada ka peenemat lõunamaist hingust.
Seda kraami pruukides ei või muremõtteid mõelda ega riidu kiskuda – rõõmus meel on hea tervise aluseks!

Laidoneriproua söömaeg
See söömaaeg on tõeline klikiaegne nauding. Vanade retseptide järgi valmistame hõrke ja täiuslikke roogasid. Nii nagu vanasti ja Harmoonikumil alati kombeks, on toidud valmistatud eelistatud kohalikust tootainest. Tulge ja nautige Laidoneri mõisa Karjakastellis ehedat õdusat pidusööki!

Lastemenüü

Juubelimenüü19075393943_7d9e7d8b17_z

 

Märkus:
Tellimus alates 4 portsu- Lahtiolekuvälisel ajal või väga mahuka ürituse korral lisandub peolaua maksumusel ruumi rent 20…32.-   tund. (kokkuleppel olenevalt olukorrast)

Mõned hinnanäited:
- Väike teeõhtu soolase piruka ja magusa koogiga ca 10.- € inimese kohta.
- Paari-kolmetunnine sünnipäevalaud ca 20.- €  inimese kohta
- Pikk peoõhtu rikkaliku mitmekäigulise sööminguga – ca 30.- €  inimese kohta

TELLIMINE:
Teata oma soovist aadressile
info@harmoonikum.ee või telefonidel 53081188,  6011717.  Kodulehelt saad Sulle meelsaima ”Peolaua kalkulaatori”  alla laadida. Tabel arvutab valitud söökide põhjal peolaua maksumuse ise kokku.

Peolaua toidukaardid:
Võib juhtuda, et laual on mõned nii “eksootilised” road, mida Su külalised pole enne näinud või maitsnud.  Näiteks odrakarask või sibulapirukas. Selleks puhuks trükime igale külalisele personaalse peolaua toidukaardi “Mida peolaualt leida võib”, et igaüks teaks, mida süüa ja kuidas suhtuda. Anna oma soovist teada.

Senisele kogemusele tuginedes võime kindlalt väita, et sobiva peolauamenüü suudame kokku panna nii esimeseks, 12-ndaks, 50-ndaks kui 75-ndaks sünnipäevaks, nõudlike teismeliste make-up party’ks,  trenditeadlike noorte naiste vallalisteõhtuks, keskealiste klubiõhtuks kui ka pensionäride teelauaks.   Peale selle küll vähem pidulikud, kuid mitte vähem maitsvad lõunalauad erinevate firmaürituste raames.

Paljusid üllatab, et tervislik toit võib samaaegselt olla ka maitsev. Ja mis eriti uskumatu, et seda maitsvat ja tervislikku toitu saab pakkuda mõistliku hinnaga.