3 500-h600

Vana-eesti massaaž

60 min/60.-, 90 min/ 80.-, 120 min/100.-

Meie esivanematel olid omad targad, kes rahva tervise heaks toimetasid – ürdisegusid keetsid, sooni tasusid, koolikuid välja ajasid. Igal rahval on välja kujunenud oma kliima ja geneetilise koodiga sobiv elustiil. Oma elujõu saame alal hoida just meile ainuomaste meetoditega. Vana-eest massaaž on korralik keha lihaseid ja kõõluseid turgutav teraapia. Et massaaži tehakse läbi riide, on võtted eriti tõhusad ja kõik süvalihased saavad toonuse. Ka tuharad, mis meie istuva eluviisi juures ju kõige suurema koormuse alla kannatavad.  Massaažiseanss kestab kas 60 või 90 minutit. Pärast massaaži oleks aga tõesti nagu tiivad kasvanud – keha on kerge, kõik pinged on välja muditud, silm on selge ja kael painduv.

Ühe tunniga saab keha üle käidud ja vaevatud sooned leevendust. Pikema massaažiga saab tõhusamalt korrastatud kogu keha – ka varbad, sõrmed ja pea .  Kogu keha saab korralikult läbi masseritud, kõik pinged leevendatud ja energiavood avatud.

Vana-eesti massaažist lähemalt

Meemassaaž

60 min/ 65.- €, 90 min / 85.- €, 120 min/ 105.-

Mesi on maailma kõige intelligentsem aine. Ta oskab kehast välja viia toksiinid, kehasse sisse aga imenduvad vitamiinid, mikroelemendid, bioaktiivsed ained. Juba vanas Tiibetis raviti meemassaažiga hingelisi ja ihulisi probleeme – mesi leevendab närvisüsteemi pinged (stress, melanhoolia, hüsteeria)

Meie meemassaaž ei ole valulik, tunnete vaid “magusat” valu. Tugev valuaisting pingestab keha, magus valu aga lisab vabanemistunnet ja lõõgastust. Meemassaaž aitab  kaalulangetamisele kaasa viies välja toksiine ja elavdades ainevahetust, koed muutuvad taas pringiks ja terveks. Meemassaaž aitab leevendada paljusid tervisehädasid –  liigeseprobleemid, seljahädad, siseorganite vaevused.  Rõskesse ja pimedasse talveaega igati tõhus teraapia, kuid aitab ka suveajal lisaks tervistavatele toimetele – paremini päevituda.

Tunniga saab korraliku massaaži selg, enelgaanalitest ja siseelundite ümber kogunenud mürgid eemaldatud. Ka jalad jõuab meega töödelda. Pikema massaažiga saate kogeda tõelist lõõgastust – meemassaaži saavad varbad ja jalatallad, puhastades nii kogu keha energiameridiaanid. Nägu saab tõhusa puhastava, lõõgastava, kortsukesi vähendava ja toniseeriva meehoolitsuse.

Ravimudamähis “Druiid”

DSC08918 copy-v-w500-h600

50 min/60.-

Hiiumaa ravimuda on Eestimaa puhtaim – seda kogutakse eraldatud, inimtegevusele  kaugest lahesopist. Ravimuda soojendab,  puhastab, toidab mineraalidega ja stimuleerib immuunsüsteemi. 

Keha kooritakse ja mähitakse mudakompressi, mille toimimise ajal saab mudamaski ja kerge enegiamassaaži ka nägu.  

Kui on soov oma kehale maksimaalne turgutus anda, soovitame siia järele võtta veel tunnise lõõgastava aroomimassaaži.

Kehahoolitsus “Ilus elu” 

70 min/80.-

See on kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur. Kehakoorimine , massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks Hiiumaa ravimuda. Koorimine on naha uuenemist soodustava toimega (noorendav!)  - nahk saab hingata , vabaneb vanast ja väsinust ja suudab tõhusamalt toimeaineid omastada. Samal ajal rikastatakse keha elekrolüütidega. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfi  stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või “Armuõli” või personaalne segu). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine ja Harmoonikumi energiamassaž.

Harmoonikumi energiamassaaz on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma lümfi puhastav süsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

 

Heinamähis massaažiga – unelemisrännak suvistele Eesti niitudeleene pilt 081-w300-h400

30 min/ 50.-€, lisatud aroomimassaažiga kokku 1,5 h/ 100.-

Meie käsitsi niidetud hein pärineb Harmoonikumi maheheinamaalt Lääne-Virumaal. Heina muudab väärtuslikuks ja sellele annavad ravitoime selles leiduvad ravimtaimed, seemned jaheinapebred. Iga taim leiab teie kehas toimimist ootava koha, mida aga pole vaja, selle jätab keha tähelepanuta. Heinamähisega kaetakse kogu keha – kott heinu aurutatakse eelnevalt tulise veega. Seejärel saate heita pehmele lõhnavale heinavoodile ja teid kaetakse sama lõhnava vaibaga. Heinamähis leevendab spasme, stimuleerib aine- ja verevarustust (külmad jäsemed ja tselluliit!), rahustab ja vaigistab mittepõletikulisi valusid.

Peale mähist võitakse keha tervistava värsketest toimainetest palsamiga.

Selle protseduuri järel on kindlasti vaja rahulikult puhata vähemalt veerand tundi – kas tassi ürditeega kamina ees või meie intiimselt hubases  kümblustoas.

Peale mähist on sobiv võtta tunnine aroomimassaaž.

 

Saunarituaalid ehedas Eesti saunas