Harmoonikumi SPA-pidu

IMG_7546

Ökospaa – Harmoonikumis loodud hoolitsused pealaest jalatallani

Privaatne, tervistav ja lõõgastav, päev iseenesele eemal linnakärast. Tasuta parkimine ja palju võimalusi.

Kingi endale või olulisele inimesele unelmate kogemus, mis taastab eluenergia, vabastab stressist ja avardab maailmapilti.

Päeva-SPA hoolitsused on kokku pandud erinevatest heaoluteenustest – kümblused, koorimised, harjamised, massaažid, mähised, mis kõik on rakendatud hoolitsuse eesmärgi teenistusse ning toetavad ja täiendavad üksteist. Igas paketis on kliendile jäetud teatud valikuvõimalus toimeainete osas. Mähised ja kümblused on segatud puhta looduse värsketest viljadest, samuti on looduslikud kõik aroomiõlid. Kõigi pakettide finaal on ühesugune – kohustuslik lõõgastumine kami

na ees koos ürditee või värskendava joogiga.Harmoonikumi SPA-pidu on mõnus, huvitav ja glamuurne viis lõõgastuda.  Keha ja hing saavad suurepärase kingituse – eksklusiivse hoolitsuse. Samas on võimalik heita pilk kosmeetikumide valmistamise nõiaköögi saladustesse, saada teadmisi toimeainetest ja tunda nende mõju oma nahal.

SPA-pidu PEEGLIKE-PEEGLIKE

spa

Peo juhatab sisse peekrike tervistavat jooki ning  valik hõrgutavaid suupisteid.  Seejärel valmistatakse ja tutvustatakse Harmoonikumi spetsialisti juhendamisel hooldusteks vajaminevad mikstuurid.

Peale näo puhastamist ja värskendamist tehakse näole toitev

ja puhastav meemassaaž – üheskoos omandatakse õiged võtted.  Seejärel tehakse massaažiõliga “Igavese nooruse eliksiir“ näomassaaž, millega saab ennast  10 minutiga rõõsaks ja säravailmeliseks muuta,  kortsukesed siluda  ja tursed tasandada. Hellitatud saavad ka käed. Peo lõpetab tassike aromaatset afrodisiaakum-teed ja tükike figuurisõbralikku kooki.

SPA-pidu toimub 3…10 osalejale.  Hind  50.- €   inimese kohta

DSC08918 copy-v-w500-h600

Kehahoolitsus “Ilus elu” 

70 min/80.-

See on kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur. Kehakoorimine , massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks Hiiumaa ravimuda. Koorimine on naha uuenemist soodustava toimega (noorendav!)  - nahk saab hingata , vabaneb vanast ja väsinust ja suudab tõhusamalt toimeaineid omastada. Samal ajal rikastatakse keha elekrolüütidega. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfi  stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või “Armuõli” või personaalne segu). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine ja Harmoonikumi energiamassaž.

Harmoonikumi energiamassaaz on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma lümfi puhastav süsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

Sõbrannade glamuurikümblus 

90 min/hind 2-le 180 €

Et ennast taas kõige kaunima,  ihaldusväärseima ja targemana tunda, peab lihtsalt aja maha võtma. Hea sõbrannaga koos on sellist päeva kõige mõnusam nautida. Harmoonikumi tüünes miljöös saavad sõbrannad luksusliku jalgadehoolitsuse kuumadel kividel, täiusliku kehahoolduse värskete viljadega ning massaaži aroomiõlidega, mis tagavad elurõõmu. Hoolduste vahel võib üheskoos tassikest teed nautides muljeid vahetada. Glamuurse hellitustepäeva lõpetab tervistav eine ja peekrike veini. Kõik hooldustes kasutatud kosmeetikumid on valmistatud Harmoonikumis. Kingiks kaasa pudelike Harmoonikumi ilueliksiiri.

“IGAVESE NOORUSE SALADUS”

See hoolitsustesari aitab taastada ja säilitada nooruslikku värskust. Õrnad koorimised, niisutavad mähised ja vannid, eriti tõhusalt toitvad toimeained elustavad kudesid ja taastavad basaalmembraani elastsust. Turgutatud keha toetab säravat vaimu!

Kehahoolitsus “Igavese nooruse saladus”

- on unelmate kogemus, mis avardab maailmapildi ja taastab The Batheluenergia.    90 min/ 100 €

Selle imelise spaahoolitsuse ettevalmistus algab tunde varem. Ruum puhastatakse energeetiliselt ja rikastatakse roosi aroomiga, kaeratõmmis valatakse valmima, segatakse kreemid ja mähisemikstuurid. Kuivharjamisega vabastatakse naha hingamine. Keha saab täiusliku puudutuse roosi-kaera-meevannis, põhjaliku massaaži meeliülendavate roosiõlidega ning sheavõimähise, mis toidab ning niisutab naha ja silendab kortsukesed. Peamassaaž ja rukkilillekompressid silmadel muudavad naudingu täiuslikuks. Selginenud mõtted ja kirgastunud keha avardavad meeled – kaunimaks muutunud maailm mahub peo peale.

Lõõgastav ja kaunistav “Südamedaamile”

90 min/110.-€

Hoolitsus toidab daami vastupandamatut veetlust ning kordumatut ilu. Sissejuhatuseks aromaatne lilleõievann metshaldjate muusika saatel. Peale koorimist nauditakse keha- ja näomaski, mis on valmistatakse vastavalt daami personaalsetele maitse-eelistustele ja salasoovidele. Maskile järgnev Harmoonikumi energiamassaaž näole ja  põhjalik aroomimassaaž  kehale mõjub sõnuseletamatult lõõgastavalt. Peale hoolitsust rammestunult kamina ees istudes on mõnus aromaatset jooki nautida ning tänumeeles oma printsile mõelda.

“TAASSÜND”

PageLines- IMG_7563.jpg

Selles sarjas leiate spaahoolitsusi, mille eesmärgiks on virgutada keha ja pühkida väsimus, süvaniisutada ja vabastada stressist. Tulemuseks on paranenud immuunsus, hästi toimiv vereringe ja organismi taastunud elujõud.

Taastav, puhastav ja rahustav  “Taassünd”

100 min/125 €

Tassike ürditeed valmistab keha puhastumiseks ette. Kogu keha kuivharjamine eemaldab nahalt irdunud rakud ja annab vereringele hoogu. Peterselli-sidruni puhastav-toniseeriv kümblus eemaldab ballastaineid ja toksiine ning peletab vabad radikaalid. Peanahamassaaž suunab mõtted uutele radadele. Harmooniat toetavad mahe muusika ja küünlavalgus. Kehakoorimine annab nahale uue hingamise. Toitvasse kehamähisesse pakituna naudid muresid unustama panevat näomassaaži. Tasakaalustava üldmassaaži ajal tunned, et elu on õiglane. Finaal: kohustuslik lõõgastumine kamina ees uue tassi ürditeega.

  “PRINGID SINGID”

Selle sarja hoolitsused on koostatud nahaaluse ainevahetuse normaalse toimimise taastamiseks. Spetsiaalsed vannid, koorimised ja massaažid parandavad vere- ja lümfiringet ning taandavad tselluliiti. Nahk muutub ühtlaseks ja hästi toimivaks.

Me ei kasuta Harmoonikumis masinhooldusi, mis võivad liiga tugevalt nahakihte rebides tekitada püsivaid kahjustusi.

 Detoksspaa Hüvasti Rubensi rullid… 60 min/80.-PageLines- saialill.jpg

…ja valgus julgeb jälle Sinu ihu peale paista. Kuum ürditee ja kuum vann lükkavad vere ringlusse. Probleempiirkondade massaaž eriotstarbeliste eeterlike õlidega ehmatab ladestunud mürkained nende meelispaikadest. Tselluliidimähise toimeajal tehakse käsivartele trimmiv massaaž ning kogu protseduuri lõpetab puhastav paastuteerituaal.

 

“VSOP”

See sari on välja töötatud spetsiaalselt meestele, arvestades nende iseärasusi. Sobivad õlid, meesegud ja eeterliud õlid turgutavad, taandavad stressi ja südame kloppimist, normaliseerivad vererõhku ning taastavad loomulikku elujõudu.

Rahustav ja lõõgastav “VSOP”

70 min/100.- €

Luksuslik rahustav-lõõgastav kehahoolitsus, milles üheks oluliseks toimeaineks ehtne konjak. Protseduuri sissejuhatuseks on meeldivalt uimastav kümblus konjakiga maitsestatud ürditõmmises. Järgneb lõõgastav aroomimassaaž.  Stressimaandav protseduur, mille tulemuseks on rahunenud vaim ja leebunud keha. Sobilik ka kärsitutele meeshingedele.

ene pilt 084Toonuspakett “Pehmed ja karvased”

50min/ 70.-

Protseduur algab afrodisiaakilise teega, millele juurde pakume mett suiraga. Seejärel lõõgastus vannis, milles konjakit, mett ja raudrohutõmmis (Achilleuse haavamatust andev vannevee-ekstrakt). Vanniprotseduurile lisab naudingut mõtlemist teravadav ja lokke turgutav peamassaaž. Järgnev massaaž eeterelike õlidega maandab stressi ja paneb karva läikima (60 min)

Lõpetuseks tass afrodisiaakilist teed (karmimatele kohvi) ja õige magus šokolaadi-tšillitrühvel “Harmoonikumi põsemusi”.

 

 

Kaasaga spaas

chagall_50372_2

Spaahellitus kahele „Agnes ja Gabriel“ 60 min/ 130.-

Harmoonilise kooselu jaoks on vaja kahte harmoonilist inimest. See spaahellitus on mõeldud paaridele, kes üksteist eriliselt hoolivad ja soovivad jagada spaanaudingut kallimaga. Kõigepealt ühine ürdi-piimavann, kuhu lisatud piisake konjakit. Seejärel nauditakse aroomimassaaži teades, et kallim on lähedal. Kuigi mehe õlieliksiiri on segatud just meestele sobivad õlid ja aroomid, naise eliksiir on vastavalt naiselike afrodisiaakumite segu, moodustavad need aroomid ja lähedaste inimeste energia imelise ja kordumatu buketi, mille tajumine tõstab paari jumaliku äratundmise tasemele veel pikaks ajaks.

Hellituse järel nauditakse kamina ees pokaal punast veini. Vastavalt maitseelistustele saab tellida lisaks toidu 2-le:

1. “Agnes ja Gabriel”: grillkoot ahjujuurviljade ja salatiga, desserdiks kook, kohv või tee 2-le 38.-

2. “Hansuke ja Greteke”: läätsesalat tšilliga, mustsõstrasmuuti 2-le 20.-

3. “Samariitlased”: kann ürditeed tasuta