Eesti esimene ÕLLESPAA

Privaatne ja kosutav!1 vannid

Harmoonikumi õllespaa pakub suurepärased tingimused täiuslikuks ja tervislikuks lõõgastuseks. Siin saab nautida hygget – head enesetunnet siin ja praegu, lõõgastunud teadvusseisundit, mis toetab tervist ja mõtlemisvõimet. Jagades õllespaa elamust lähedaste ja sõpradega kirgastuvad suhted ja elu on ilus!

Õllespaa 18+

Teie käsutuses on privaatne spaaruum 1.5 tunniks, milles on:

Õllevann

Just teie jaoks täidetud õllevannides on lisaks allikaveele pärmi, linnasejahu ja elusat õlu, mis toidavad ja noorendavad nahka. Vannide tervislik toime on teada – väheneb pinge veresoontele ja liigestele, normaliseeruvad vererõhk ja südametegevus, kaob stress.

Leilisaun

Saun on meil ehe, köetud puudega, mis lisavad ümbrusse tervistavaid negatiivseid ioone. Saunalaval saab ennast koorida ja nautida stressi maandavat humalaleili.

Elus Raasiku õlu: Märtzen

Joogiõlut saab endale kannu lasta vannist lahkumata nii palju, kui kohapeal juua on soov. Teadmiseks: naiste soovitatav päevakogus on kuni 0,5 l, meeste kuni 1.5 l. Need otsused jätame oma tarkadel klientidel endil vastu võtta.

Suupistevalik

Meie tervislik toit on tuntud, ka suupisted on parim valik tervislikust ja maistvast: sinepi-pekileivad, juustu-küüslauguleivad ja köögiviljapulgad dipikastmega.

Ürditee

Harmoonikumi ürditeed “Harmoonia” pakume kas spaaruumis või peale väljumist kaminaruumis.

Kehaõli “Igavese nooruse eliksiir”

Selle aromaatse luksusliku kanepiõliseguga saate peale veeprotseduure oma keha võida, et noorus ei närbuks.

MESI

Mesi sisladab kõiki eluks vajalikke aineid, segame seda soovi korral teie vannivette (küsi), meie ürditeesse saate seda lisada alati.

Lisaks on meie poolt kasutada saunalinad (igale saunalisele 1), meigieemaldaja ja föön. Lisatasu eest vihad, lisarätikud, muud erisoovid ja vajadused (1 inimene lisaks 45.-).

Hinnad:

Õllespaa 1-2-le (1 vann) 110.- €/1,5 tundi (Seansi saab ettetellimisel pikendada: iga lisanduv 1/2 tundi 30.-)

Õllespaa 3-4-le (2 vanni) 200.- €/1,5 tundi (Seansi saab ettetellimisel pikendada: iga lisanduv 1/2 tundi 50.-)

Broneerimine info@harmoonikum.ee:

Broneeringu kinnitab maksekorralduse kinnitus Aamann OÜ arvele nr EE467700771002699719

Saadaval ka kinkekaardid!

Kinkekaarid soetamiseks: saada meil info@harmoonikum.ee oma sooviga, lisa kohe ka maksekorralduse koopia (Aamann OÜ, EE467700771002699719). Vastusmeiliga saadame teie kinkekaardi (siis peab ise välja trükkima või esitama manusena). Kui soovite kinkekaarti posti teel, palume saata saaja aadressi ja nime.

Meeldivaid kinkimiselamusi!

Vali eriti meeldiv stressi ennetamise ja tervise hoidmise viis – Harmoonikumi ÕLLESPAA! Terviseks!

õlu

saun