Meemassaaž

60 min/ 65.- €, 90 min / 85.- €, 120 min/ 105.-

Mesi on maailma kõige intelligentsem aine. Ta oskab kehast välja viia toksiinid, kehasse sisse aga imenduvad vitamiinid, mikroelemendid, bioaktiivsed ained. Juba vanas Tiibetis raviti meemassaažiga hingelisi ja ihulisi probleeme – mesi leevendab närvisüsteemi pinged (stress, melanhoolia, hüsteeria)

Meie meemassaaž ei ole valulik, tunnete vaid “magusat” valu. Tugev valuaisting pingestab keha, magus valu aga lisab vabanemistunnet ja lõõgastust. Meemassaaž aitab  kaalulangetamisele kaasa viies välja toksiine ja elavdades ainevahetust, koed muutuvad taas pringiks ja terveks. Meemassaaž aitab leevendada paljusid tervisehädasid –  liigeseprobleemid, seljahädad, siseorganite vaevused.  Rõskesse ja pimedasse talveaega igati tõhus teraapia, kuid aitab ka suveajal lisaks tervistavatele toimetele – paremini päevituda.

Tunniga saab korraliku massaaži selg, enelgaanalitest ja siseelundite ümber kogunenud mürgid eemaldatud. Ka jalad jõuab meega töödelda. Pikema massaažiga saate kogeda tõelist lõõgastust – meemassaaži saavad varbad ja jalatallad, puhastades nii kogu keha energiameridiaanid. Nägu saab tõhusa puhastava, lõõgastava, kortsukesi vähendava ja toniseeriva meehoolitsuse.

Nagu kõigi manuaalsete teraapiate puhul on ülioluline positiivne puudutus – terapeudi energiaväli, mis lisab teraapiale tervendavat toimet. Positiivset mõju läbi puudutuse saavad edasi anda vaid korras, terviklikud terapeudid.

Vaata Jüri Muttika läbielamisi:  https://menu.err.ee/688628/juri-muttika-proovis-valusat-meemassaazi

Meie juures saate kindlasti head energiat meemassööridelt:

Ene Lill

Evelin Kala

Heli Hommik

PageLines- spa.jpg