MEE-SPADSC08979 copy-v-w500-h600

Mesi on kõige tõhusam tervise- ja ilueliksiir maa peal. Temas on pea kõiki mikroelemente, vitamiine, tohutul hulga vahabioaktiivseid aineid. Mesi töötab kahesuunaliselt – ta juhib ebatervisliku organismist välja ja samal ajal lisab oma kasulikud ained kehasse.

Mesi puhastab, noorendab, niisutab ja tasakaalustab nahka.

Mesi peab olema korjatud eemal intensiivpõllumajandusega põldudest, siis on kindel, et sellesse pole sattunud kahjulikke kemikaale. Mesilasvaha on looduslik niisutaja, ta kaitseb nahka ja on oluline komponent meie kreemides. Õietolm on selle imelabori tooraine – kübemetena õitelt kogutud päikese ja looduse elujõu kontsentraat.

Meie meerituaalide juurde kuulub tass Harmoonikumi ürditeed meega,  lisaks võite tellida õietolmuga supersmuutit!

Meehoolitsused näole

Süvapuhastav  meehoolitsus “Okasroosike”

Nägu saab süvapuhastuse, noorendava lümfistimulatsiooni ja uue hingamise näomeemassaažiga. Järgnev saialillekompress ja trimmiv aroomimassaaž nisuiduõliga annavad nahale kauakestva sära ja toonuse.
40 min / 50.- €  , pikendatud õlimassaažiga 60 min/ 60.-

Kuldne õietolmuhellitus “Jumalanna” 60 min/60.-

õietolm

Õietolm sisaldab kõiki eluks vajalikke aineid. Peale bioaktiivsete nahka noorendavate, toitvate ning kaitsvate ainete on selles ka märkimisväärsel hulgal kulda.

Nägu puhastatakse ja kooritakse õrnalt, kuid tõhusalt meega, et avada nahk luksuslikuks ja külluslikuks hoolitsuseks. Juba massaažiõlisse, mis segatud aprikoosiõlist ning imelistest aroomidest, on lisatud pisut õietolmu – orgaanilist “kulda”. Põhjaliku massaažiga elavdatud nahale kantakse elujõudu taastav õietolmumask. Lõpuks kantakse täiuslikult toidetud nahale pisut niisutavat kreemi.

 

 Meemassaaž

DSC09057 copy-v-w500-h600

 

DSC09238 copy-v-w500-h600