VALLUTA OMA VANNITUBA!

harmoonikum_muda-w500-h300

Vaid 20 minutit ilu heaks nädalas säilitab värskuse ja nooruse!

Muidugi on mõnus, kui hoolitusi teeb väljaõppinud kosmeetik. Kuid saad ka ise kodus teha endale häid spaaprotseduure. Kõige tähtsam on head toimeained, no ja natuke võiks ka õigeid hooldusnippe teada.

Neid iluks ja terviseks tarvilike tarkusi jagame teiega lahkesti. Nagu nimed, nii ka ka ained ja tehnikad on sarnased meie populaarsemate spaahoolitustega. Muide, teie köögikapid on tulvil luksuslikke kosmeetikume, kuidas neist täpselt ilueliksiir saab, õpetame ülevaatlikult oma veebilehel ja põhjalikult peagi alustavas “Mahekosmeetku e-koolituses”.

Ilusat õdusat kodust elu!

1. Kodune öko-spa “Igavese nooruse saladus”

Koorija-mask ürtidest ja jahvatatud teradest on vaja segada 15 minutit enne kasutamist kas vee, piima, hapukoore, jogurti või keefiriga (piimhape lisab koorimise tõhusust).  Seejärel kanda mask masseerivate liigutustega nahale alustades laubast.

Massaažiõli on niisutav, toiteb, kortsukesi vähendav ja naha toimimist turgutav. Sisaldab ka mahedat kanepiõli.

Tee, mida selle protseduuriga paralleelselt juua ja millega nägu lõpuks üle loputada, sisaldab nii elustavaid kui niisutavaid komponente.

2. Kodune öko-spa “Ilus elu”

Koorija-mask on tehtud puhtast Hiiumaa mudast -  sisaldab toitvaid humiinaineid ja naha kaudu imenduvaid mineraale ning eeterlikke õlisid

Massaažiõli on detoks – aktiveerib nahaaluste kudede ainevahetus (et viia

3. Kodune öko-spa “Okasroosike”

Koorija-mask sisaldb suures koguses mett, lisaks soola, ja astepajujahu

 

 

Head koorijad näöle ja kehale:

Abrasiivne toime: jahvatatud pählid ja ürdid,

Happekoorija: hapendatud piimatooted, mahlad,

Ansüümkoorija: ananassi, kõrvitsa ja papaia põree. vanu rakke nahale kleepivat ainet aitab lakustada ka suhkur – seega mesi, banaan, õuna.

2 ühes: õun (hape + suhkur),