Harmoonikumi terviklik tselluliidiprogramm

Tselluliit teeb paljudele muret. Paraku ei ole imerohtu ikka veel leiutatud.

Tselluliit on organismi tasakaalustamata toimimise tagajärg. Organismis erinevatel põhjustel tekkinud toksiinid ladustatakse rasvarakkudes, tugevneb rakuvaheline sideaine ja tulemuseks on inetu mügarlik kude – tselluliit.

Tselluliidi tekitajaks ei ole üksnes kahjulike lisanditega rikutud toit , sama olulised on toidu pH-tasakaal, stressiga toimetulek ning sobilik füüsiline koormus. Oma olulist rolli mängivad ka igapäevaselt kasutatavad kosmeetikumid ning  kodukeemiatooted. On ju nahk meie suurim organ ning kõik, mida me nahale määrime, imendub vereringesse.  Seepärast ei saa tselluliidikreemid, mis sisaldavad sünteetilisi toimeaineid ning säilitusaineid, pakkuda tselluliidiprobleemile mõistlikku tervislikku lahendust.

Harmoonikumi  tselluliidiraviprogramm on personaalsetele vajadustele kohandatud terviklik teenus, mitte üksikute protseduuride jada.  Programm algab konsultatsiooniga,  mille käigus hinnatakse, kus tselluliit asub, mitmenda astme tselluliidiga on tegemist, milline on naha üldine olukord. Räägime ka Sinu ootustest, eesmärkidest ja motivatsioonist – millist tulemust ja mis ajaks Sa tahad saavutada ning mida Sa oled valmis selle nimel tegema. Arutame läbi toitumis- ja liikumisharjumused, püüame leida riskifaktoreid ning tervislikke alternatiive. Soovitame jooke, mis aitavad organismi toksiinidest puhastada. 

Meie massöör asub tööle probleempiirkondade ja organismiga tervikuna. Spetsiaalne, looduslike toimeainetega nahasilumiskuur sisaldab kuivharjamist, kuumi ürdikompresse, õlisegudega tselluliidimassaaže probleempiirkondadele ja ainevahetust toetavaid üldmassaaže.

Kauni keha miinimumprogramm:

  • Konsultatsioon                                                             15 min  20.-€
    Massaažiõli “Pringid Singid”                                     100ml    10.-
  • Meemassaaž                                                                 60 min /  50.- € 
  • Kerge lümfiringet stimuleeriv üldmassaaž             60 min/ 40.-€
  • Probleempiirkondade kuur                                      30 min / 20.- € 
  • Meemassaaž                                                                60 min /  50.- €
  • Kehakoorimine, kuivharjamine, üldmassaaž         60 min / 40.- € 
  • Probleempiirkondade kuur                                      30 min /  20.- € 

——————————-
KOKKU:  250.- €

Tselluliidikuuri 8 külastust on soovitav võtta lühikese aja jooksul, et 2 protseduuri vaheline aeg oleks 2-4 päeva. Siis on tulemus kõige parem.

Lisaks saate võtta meie juures ka toiumisnõustamise ja kaaniravi.

Kaaniravi annab hea ja püsiva tulemuse ainevahetuse parandmisel ja keha puhastumisel. Soovitav võtta 5 x kuur. Küsi täpsemalt terapeudilt.