DSC09057 copy-v-w500-h600Naine on hurmav, kuni ta enesest hoolib. Nüüd, mil vaimne ja kehaline areng on jõudnud täiuslikkuse tippu, on aeg end regulaarselt turgutada. Kui varem võis, siis nüüd peab enesele rohkem tähelepanu pöörama. Toit, liikumine ja kehahoolitsused – kõike piisavalt ja parasjagu.

Keha vajab hoolitsusi vähemalt kord nädalas. Seda saab teha ka ise – näiteks võtta üks korralik lõõgastav saunaprotseduur, millest ei puudu vihtlemine, keha koorimine ja meega määrimine. Kuid veel tõhusam on see, kui keegi teine Sinu keha eest hoolitseb – siis saab organism viimse rakuni lõõgastuda ja ennast uuendada (NOORENDADA!).

Igakuiselt on kindalasti tarvis võtta vähemalt 1 massaaž, näohoolitsus ja jalgadehoolitsus. Nii protseduuri kasuliku mõju pärast kui ka selleks, et spetsialist, kes teie eest hoolitseb, saaks teha tähelepanekuid organismi seisundi kohta ja tarvilikku nõu anda.

Selles eas peaks olema lõpetatud katsetamine igasuguse rämpskosmeetikaga ja nahale, mis nii rajult ennast enam uuendada ei suuda, kandma ainult mürkkemikaalidevabu kosmeetikume. Piisav kvaliteedigarantii on Eesti mahetooted ja Euroopa ökobrändid. Ja muidugi ka põhimõte: mis kõlbab süüa, sobib ka nahale kanda.

Keha (ka nägu) vajab nii koorimist, massaaži, niisutamist ja toitmist – hoopis teistsuguste meetodite ja ainetega, kui paarkümmend aastat tagasi. Küpse naha eripärast ja vajadustest loe SIIT.

Potseduurid, mida soovitame:

Kehahoolitsused – kindlasti koorimine, toitvad mähised, luksuslikud õlimassaažid, teraapilised massaažid

Vaata:  mee- ja piimavannid, kehahoolitsused

Nägu – koorimine, pikk massaaž, meemassaaž, toitvad ja toonust tõstvad maskid, ökojumestus

Jalad – pediküür, jalamassaaž, jalahoolitsus kuumadel kividel.

Käed – niisutavad ja toitvad naha- ja küüntehoolitsused, põhjalik massaaž (karoaalkanali avamine, sidemete trgutamine)

Teraapiad:  organismi seisundi refleksoloogiline määramine, hormonaalsüsteemi ja ainevahetuse refleksoloogiline mõjutaminne

 

Meie arvamus radikaalsetest meetoditest:

Soolaga kehakoorimine lõhub nahka ja armistab selle sagedasel koorimisel

Mesoteraapia – sama asi, armistab ja lõhub nahaaluse loomuliku ainevahetuse. Ainult need meetodid on kahjutumad, kus nõel nii peenike ja ka lühike, et ei teki verepiisku.

Keemiline koorimine – väga riskantne, kui liiga tugev, samuti armistumise, pigmendi , kapillaaride tekkimise oht.