Harmoonikumi kaanikabinet

aurKaaniravi ehk hirudoteraapia annab positiivse toime juba esimese seansiga, kuid püsiva tervenemise jaoks on vaja võtta terve kuur – 5-10 korda. Terapeut määrab raviskeemi: ravi alustatakse alati kehatüvest (nimmepiirkond või selja ülaosa) ning olenevalt probleemist liigutakse erinevatesse kehapiirkondadesse. Enesetunne paraneb küll kohe, kuid arvestama peab ka mõningate ebamugavustega: tilluke kaanihammustus võib veritseda paarist tunnist paari päevani. Kaane pannakse korraga 1-6 tk. Kaaniravi päeval võiks tavapärasest rahulikumalt toimetada. Parem, kui saate olla peale teraapiat kodus.

Kaaniravi ainuke vastunäidustus on hemofiilia, kuid ka väga madala vererõhu puhul peab olema ettevaatlik. Kaaniravi ajal võib olla tabletiravil, kuid verevedeldajaid võtta ei võiks (konsulteerida raviarstiga).

Hind: esimene seanss (vererõhu mõõtmine, anamnees, raviskeemi määramine) 50.-

Kaaniravi kordusseanss 40.-/tund

Kaani hind 6.50/tk.

Kaaniravi koduvisiit Tallinna piires: 80.- + kaanide hind

Kaaniravi seanss võtab aega  poolest tunnist 1,5 tunnini. Kaanide tekitatud haavakesed seotakse, kuid peab arvestama mõningase verejooksuga mõned tunnid peale raviseanssi.

IMG_0440

Kaane on kasutatud raviks ja haiguste profülaktikaks üle 30 sajandi. Kaanid aitavad ka seal, kus tavameditsiin on jõuetu, tal puuduvad kahjulikud kõrvaltoimed. Kaan eritab vereringesse üle saja bioaktiivse raviaine, millest 20 ravitoime on teaduslikult tõendatud. Kaanide toimel normalisserub ainevahetus, aktiveerub immuunsüsteem. Taanduvad veresoonkonna- ja verehaigused ning põletikulised protsessid

Kaani süljes olevatest fermentidest oskatakse sünteesida vaid üht – hirudiini.

Kaani sülg sisaldab: hirudiin, calliin, destabliaas, egliini, bdelliin , XA faktori inhibiitor, kalligreiini inhibiitor, kinaas, kollagenaas,triglütseridaas ja veel umbes 140 erinevat fermenti, mis kõik tugevdavad tervist otseselt või kaudselt.

Kaanid teevad korda vere, vähendavad trombiohtu, parandavad veresoonte seinu, ravivad põletikke, alandavad vererõhku, vähendavad valu, lõhustavad rasvu, parandavad toonust, alandavad kolesterooli, on antibakteriaalsed, noorendavad, parandavad reflekse ja energeetikat. Kaanide toimel paraneb rakumembraanide läbilaskevõime, see avab energakanalid ja parandab organismi enesetervendusvõimet.

Kaan ravib või leevendab kõiki haigusi.

Kaani toimib:

Südame veresoonkonna haigused

Hingamisteede haigused

Mao-seedetrakti haigused

Tugi- ja liikumisaparaadi haigused (luumurrujärgne toetusravi)

Kirurgilised haigused

Neuroloogilised haigused

Kuse- ja suguteede haigused

Nahahaigused

Nina-, kõrva-, kurguhaigused

Silmahaigused

Endokriinsüsteemi haigused

Stomatoloogilised haigused

Psühholoogilised probleemid

Broneeri aeg: info@harmoonikum.ee või helsitades T-L 12-19 tel 53081188