Harmoonikumis saab nüüd ökohoolitsusi juustele.

On teada, et paljud juuksehooldusvahendid, mis müügil, on tulvil kahtlasi kemikaale. Tavajuuksehooldusvahendid ei ole ette img_benefitsOfStrongHairnähtud pealekandmiseks, nagu kehakreemid, seega loetakse kokkupuudet nahaga ajutiseks ja lubatud kahjulike kemikaalide piirnormid on üsna suured (ohtlikult  väikese molekulmassiga vahutajad ,  palsamites sislikoon, mis moodustab juuksekarva ümber kilekihi).

 

Harmoonikumi juuksehooldused on meile kohaselt täiesti kemikaalivabad.  Nad on valmistatud kohapeal värskelt. Juukseid säästvale pesule järgneb juuksemask, mille mõju suurendab jumalik peamassaaž. Lõpuks loputatakse juuksed juustele sobiva ürditõmmisega.

Soovi korral saavad juuksed ka kerge lõikuse.

Hoolitsus kestab 1 tund, hind 29.-. Lõikus kuni 30 min, hind 10-20.-eurot.

 

Kasutame:

Pesuvahendiks:              

  • Tõrvaseep ( tasakaalustab pH, pärsib kõõma teket)
  • Pesupähklišampoon ( valmistatud Harmoonikumis)
  • Ökošampoon (vastavalt juuksetüübile)

Palsamid, maskid:           ürdiõlid, oliivi-, lina-, mandliõli, kookosrasv, mesi, munakollane jne.

Loputusvahendid:          pärnaõis, sidrun, humal, nõges jne.

Toonimine:                        henna, basma

 

2 Responses to Ökojuustehoolitsus.

  1. Viimsi Veeklubi liikmed ( Henri Kaarma, Kinne Tõnnison, Romet Tepper, Priit Vehm, Bruno Nopponen, ) ja teised nö Vabatahtlikud ja Iseseisvad Maratonujujad (Andrus Jaamul, Toomas Haggi, Teet Daaniel) alustasid 22. juulil oma nelja päevast ujumistuuri ümber Muhu ja Hiiu väina. Marsruudiks võeti Mandri – Vormsi – Hiiumaa- Saaremaa – Muhu. Ujujaid saatis kaks paatkonda – perekond Berezinite paat ja Jaamul & Co paat. Vahemaid otsustati sedakorda võtta „mönuga“, see tähendab, et ajaga võidu ei ujutud ja peale igat etappi pidi osalejaid ootama puhkus ja söök. Retk sai alguse Noarootsi poolsaarelt kust ujuti õhtuks Vormsi saarele ( 3,5 km). Saarel ööbiti telkides ja hommikul alustati ujumist Vormsilt Hiiumaale ( 8-9 km ). Neljapäeva pealelõunaks jõutigi Hiiumaale, sealt jätkati õhtuks autodega Emmastesse, et seal siis telkida ja järgmine hommik üle Soela väina Saaremaale ujuda (6 km). Kuna plaanis oli ikka Muhu Väinale ring peale teha aga Väikese väina ametlik pikamaaujumine oli alles laupäeval, 25.07, siis arvasid mehed, et kui jõudu ja jaksu jätkub siis ujutakse üle Suure väina juba reede pealelõunal. Viimane, nö. Väikese väina ujumise ( 2,3 km) “sprindi” etapp pidi siis olema laupäeval, 25. juunil üheskoos teiste ujujatega ja seda siis paratamatult ajamasinaga võidu. Pärast seda aga võis alata tants ja pillerkaar.

  2. On teada, et paljud juuksehooldusvahendid, mis müügil, on tulvil kahtlasi kemikaale. Tavajuuksehooldusvahendid ei ole ette nähtud pealekandmiseks, nagu kehakreemid, seega loetakse kokkupuudet nahaga ajutiseks ja lubatud kahjulike kemikaalide piirnormid on üsna suured (ohtlikult väikese molekulmassiga vahutajad , palsamites sislikoon, mis moodustab juuksekarva ümber kilekihi).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>