Näomodelleerimise õpituba

Peeglike-peeglike seina peal, kes on kauneim maailma peal?

Kes meist ei ihkaks peeglisse vaadates näha nooruslikku säravat nägu ka 40ndates ja 50ndates eluaastates ning kauemgi veel. Iluoperatsioonid ja Botoxi-süstid on liiga radikaalsed ja tervisele ohtlikud…

Headest kreemidest on kindlasti abi, kuid lihtsalt peale määrides on kasu kasin. On vaja teada, mida teha enne kreemitamist, millega koorida, millega teha maski, mullal, kui sageli….

Kestva nooruslikkuse saladusi on 2: näomeemassaaž ja näomodelleerimine. Lisaks hoolitsustes kasutatavatele puhastele kosmeetikumidele  on abisk ka õiged tehnilised võtted.  Zogan-massaaž ehk näomodelleerimine  ergutab lümfiringet ja aitab kortse siluda.

Seda protseduuri saab igaüks endale ise teha. Vaja on vaid täpselt teada, mida ja kuidas. Kogenud juhendaja nõuanded on algajale väga vajalikud, sest valede võtetega võib endale lausa häda teha – näiteks kortse hoopis süvendada.

Tegelikult oleks mõistlik kortsude teket  hakata ennetama nii umbes 30nda sünnipäeva paiku. Kuid silmnähtavalt häid tulemusi on võimalik saavutada igas eas. Kunagi pole liiga hilja alustada!

Marie_Antoinette_in_Muslin_dressTegevused:

  • Räägime naha koorimise vajadusest, sagedusest, võtetest, ainetest.
  • Puhastame näo kemikaalivabalt – tutvume looduse enda poolt valmistatud ilueliksiiridega. Teeme näole kerge toniseeriva meemassaaži.
  • Õpitame selgeks näopiirkonna  lümfisõlmede asukohad ja õiged massaaživõtted. Õpitoas tehakse läbi  Zogan-massaaži ehk näomodelleerimiseharjutused
  • Teeme endale säravad ja värsked näod – “radikaalne näonaha pinguldamine ilma skalpellita!”.

Ohjeldatud saavad  topeltlõug või lontis põsed, rippuvad silmalaud või silmaalused “pelmeenid”, horisontaalsed laubakortsud või vertikaalsed kulmudevahelised kortsud.

Iga osaleja saab Harmoonikumis komponeeritud imehea näoõli “Igavere nooruse eliksiir”.

 

 

Õpitoa hind: 35.- €
Õpitoa kestvus: orienteeruvalt 1,5 tundi
Õpituba juhendab: Ene Lill

Registreerimine
Saada e-post aadressil info@harmoonikum.ee

P.S. Soovitame õpituppa tulla ilma meigita (või olla vaimselt valmis näo puhastamiseks) ja palume võtta kaasa lauapeegel.