Eesti esimene ökospaa 

Harmoonikumis loodud spaapaketidDSC09115-v

Personaliseeritud teenusepaketid – unelmate elamused, mis taastavad keha eluenergia, vabastavad stressist ja avardavad maailmapildi.

Meie kosmeetikumid ei sisalda inimesele kahjulikke lisaaineid ja ei saasta loodust. Valmistame värske kosmeetika kohapeal ja ei viska loodusesse plastpakendeid.

Meie looduspuhtaid ja tõhusate massaažitehnikatega Katre_RuuduRahumaru_2019_22hoolitsusi saate nii Viimsis Harmoonikumis kui Nõmmel RoseHippe loodusspaas  (facebook.com/okokosmeetik/)

Milles on ökospaa eripära?

Inimene on loodud elama harmoonias Loodusega.  Värsketest looduslikest komponentidest segatud kosmeetikumid on eriliselt tõhusad,  kuna need toetavad keha loomulikku ja tervet

FullSizeRender(2)toimimist.

Iluhoolitsuste läbiviimisel arvestame teie keha vajadusi nii kosmeetikumide kui hooldusmeetodite valikul.

Keha vajab tähelepanu ja hoolitsemist, et meid rõõmuga teenida. Enesele heaoluteenuste lubamine on üks terviseedenduse  ja tervena elamise tagatis.

PageLines- IMG_7563.jpg

Mõisaproua kümblustoa  protseduurides kasutatavad kosmeetikumid on värskelt kohapeal valmistatud  – toidavad, niisutavad, trimmivad, aitavad väljutada jääkaineid ja parandavad nahaalust vereringet. Nad on täiesti vabad tervistkahjustavatest sünteetilistest lisaainetest.

 

 

Harmoonikumi värsked kosmeetikumid: porgandikreem “Nimbus”, kanepikreem “Igavese nooruse saladus”, kehaõlid “Pringid singid”, “Igavese nooruse eliksiir” ja “Armuõli”, päikeseõli”Juuniks pruuniks”

 

raamat

ÖKOKOSMEETIKA JA KEHATERAAPIATE ÕPPEPROGRAMM alates november 2019.

 

 “Mahekosmeetika – pärimus ja teadus” on raamat, mis koondab endasse mahekosmeetika õpitubades käsitletud teemasid ja enamgi v

 

 

 

Allpool loetelu luksuslikest hoolitsuste tervist toetavast toimest:

  • Koorimine on iluprotseduuride kõige olulisem osa – alles siis, kui naha pinnalt on eemaldatud sinna kleepunud surnud rakkude kiht, on edaspidine toitmine ja niisutamine tõhus. Teeme ensüüm-, AHA- ja mehaanilisi koorimisi naturaalsete ainetega – ökojogurt, astelpajumahl, mesi, kliid, jahud, taimed, ka vannieelsed kuivharjamised
  • Kleopatra piimavann ökopiimaga – niisutab ja toidab nahka ning taastab happemantli, mis on hädavajalik naha nooruslikuks toimimiseks. Lisaks saab nautida mee-, ürdi- ja konjakivanneFig1(Boticeli)
  • Toitvad mähised niisutavad, toidavad, trimmivad, elustavad. Kasutame klassikaliste eksklusiivsete kosmeetiliste võiete (sheavõi, mandliõli, kookosrasv jpt) ja ka Eesti looduses kasvanud värskeid imevahendid (kanepi-, lina-, tudra- ja astelpajuõli jpm)
  • Erinevad massaažid lõõgastavad, stimuleerivad lümfi- ja vereringet, tõstavad naha toonust ja turgorit, leevendavad stressi,vähendavad lihaspingeid ja südamekloppimist, tasakaalustavad vererõhu.